sosyal

Hakkımızda

1992 yılında kurulan firmamız; 2005 yılına kadar Antik Cafe & Restaurant adıyla restaurant işletmeciliği yapmıştır. 2005 yılından itibaren kazandığı tecrübe ve deneyimle Antik Catering adıyla catering sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Antik Catering; deneyimli, profesyonel ve dinamik ekibiyle çeşitli sektörlerdeki firmalara, sinema, dizi, reklam, tanıtım, yarışma yapım firmalarına, her türlü organizasyon ve davetlere süratli, titiz ve sağlıklı catering hizmeti vermektedir.

Antik Catering lojistik altyapısı; 11 adet aracı, deneyimli ve uzman kadrosuyla farklı zamanlarda farklı bölgelere catering hizmetini aksatmayacak, kaliteden ödün vermeyecek şekilde yapılanmıştır.

Antik Catering; depolamadan üretime, üretimden taşımacılığa kadar her adımda sağlıklı ve hijyenik bir şekilde hizmet verir.

Antik Catering olarak kullandığımız tüm malzemeler piyasanın bilinir markalarından seçiilir, SKT uygunluğu, araç temizliği, sıcaklık derecesi, “mal kabul talimatı” kontrolleri yapıldıktan sonra kabul edilir.